2013.02.25 - Popołudnie z poezją miłosną

25 lutego odbyła się w szkole impreza walentynkowa. Dlaczego tak późno? Na przeszkodzie stanęły ferie, które przerwały przygotowania. Uczniowie pod opieką Pań- Marzeny Rodziewicz i Małgorzaty Furmann -  zaprosili gości do szkolnej biblioteki, która zmieniła się w nastrojową kawiarnię. Stoliki przykryły wesołe obrusy, a na nich pojawiły się świece i kwiaty. Nasi aktorzy przy dźwiękach muzyki zaprezentowali piękną miłosną poezję -  recytowali solo i w duetach. Niespodzianką dla publiczności okazał się występ naszych wicedyrektorek, Pań Joanny Grębosz-Cichockiej i Beaty Zalewskiej, które zaprezentowały swoje ulubione wiersze o miłości. Widzowie nie szczędzili braw za odwagę, wdzięk i talent. Z przyjemnością wysłuchali także lirycznej piosenki w wykonaniu Radka Wajera. Spotkanie zakończył występ szkolnego kabaretu – o miłości można mówić także na wesoło.