Odwiedziło nas

08608597

Your IP: 18.208.126.130
Dziś jest: 2020-07-13



Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


harmonogram egzaminów

Etap pisemny   NOWY EGZAMIN
  termin 23.06.2020r.      
           
zawód klasa nazwa kwalifikacji godzina
technik informatyk 3Tiw
3Ti
EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci  10.00 zmiana 1    
technik żeglugi śródlądowej 3Tz AU.39. Planowanie i prowadzenie żeglugi po śródlądowych drogach wodnych i morskich wodach wewnętrznych. 10.00 zmiana 1    
technik budowy jednostek pływających 3Tbom MG.22. Wykonywanie i montaż elementów kadłuba jednostek pływających. 10.00 zmiana 1    
technik mechanik 3Tbm MG.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających 10.00 zmiana 1    
technik mechatronik 3Tme EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych.   12.00 zmiana 2  
           
Etap praktyczny        
           
zawód klasa nazwa kwalifikacji termin, godzina    
technik informatyk 3Tiw
3Ti
EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci  1.07.2020               godz. 8.00  zmiana 1 1.07.2020                 godz. 12.00  zmiana 2 1.07.2020                 godz. 16.00  zmiana 3
      2.07.2020               godz. 8.00  zmiana 1 2.07.2020                 godz. 12.00  zmiana 2 2.07.2020                 godz. 16.00  zmiana 3
      3.07.2020               godz. 8.00  zmiana 1    
technik mechatronik 3Tme EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych. 29.06.2020              godz. 8.00  zmiana 1 29.06.2020               godz. 12.00  zmiana 2 29.06.2020               godz. 16.00  zmiana 3
      30.06.2020              godz. 8.00  zmiana 1 30.06.2020               godz. 12.00  zmiana 2 30.06.2020               godz. 16.00  zmiana 3
technik mechanik   MG.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających 3.07.2020               godz. 8.00  zmiana 1 3.07.2020                 godz. 12.00  zmiana 2 3.07.2020                 godz. 16.00  zmiana 3
technik budowy jednostek pływających 3Tbom MG.22. Wykonywanie i montaż elementów kadłuba jednostek pływających. 29.06.2020              godz. 8.00  zmiana 1 29.06.2020               godz. 12.00  zmiana 2  
technik żeglugi śródlądowej 3Tż AU.39. Planowanie i prowadzenie żeglugi po śródlądowych drogach wodnych i morskich wodach wewnętrznych. 28.06.2020              godz. 9.00  zmiana 1 28.06.2020               godz. 15.00  zmiana 2  
technik żeglugi śródlądowej

3Tż

 

AU.39. Planowanie i prowadzenie żeglugi po śródlądowych drogach wodnych i morskich wodach wewnętrznych. 29.06.2020              godz. 9.00  zmiana 1 29.06.2020               godz. 15.00  zmiana 2  
           
           
Etap pisemny        
  termin 23.06.2020r.      
           
zawód klasa nazwa kwalifikacji godzina    
technik nawigator morski   A.39. Pełnienie wachty morskiej i portowej 10.00 zmiana 1    
technik informatyk   E.12. Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych 10.00 zmiana 1    
    E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie   12.00 zmiana 2  
    E.14. Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami      14.00 zmiana 3
technik mechatronik   E.19. Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych     14.00 zmiana 3
technik mechanik   M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających 10.00 zmiana 1    
    M.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń   12.00 zmiana 2  
technik budownictwa okrętowego   M.22. Wykonywanie elementów kadłuba okrętu 10.00 zmiana 1    
    M.33. Organizacja budowy i remontu okrętu oraz montażu maszyn i instalacji okrętowych     14.00 zmiana 3
           
Etap praktyczny        
           
zawód klasa nazwa kwalifikacji termin, godzina    
technik nawigator morski   A.39. Pełnienie wachty morskiej i portowej 22.06.2020                godz. 9.00  zmiana 1    
technik informatyk   E14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami 24.06.2020               godz. 8.00  zmiana 1 24.06.2020                godz. 12.00  zmiana 2  
technik mechatronik   E.18. Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych 22.06.2020                godz. 9.00  zmiana 1    
  E.19. Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych 24.06.2020               godz. 9.00  zmiana 1 25.06.2020                godz. 9.00  zmiana 1  
technik mechanik   M.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń 24.06.2020               godz. 8.00  zmiana 1    
technik budownictwa okrętowego   M.33. Organizacja budowy i remontu okrętu oraz montażu maszyn i instalacji okrętowych   22.06.2020               godz. 13.00  zmiana 2  
technik mechanik okrętowy   M.32. Organizacja i prowadzenie prac związanych z eksploatacją maszyn, urządzeń i instalacji okrętowych 25.06.2020               godz. 9.00  zmiana 1    
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl