Jak dojechać do Centrum?

Przy Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej zatrzymują się autobusy linii numer 58, 59, 63, 101, 107, A oraz F. Z łatwością można więc do nas dotrzeć z różnych punktów Szczecina oraz Polic.

Autobus linii nr 58 (przystanek przy Stoczni Szczecińskiej) - 7 przystanków (czas przejazdu: około 12 minut):
- Emilii Plater
- Plac Matki Teresy
- Hoża

Autobus linii nr 59 (przystanek naprzeciwko Hotelu Radisson Blu, obok budynku PZU) - 6 przystanków (czas przejazdu: około 10 minut):
- Matejki
- Hoża

Autobus linii nr 63 (ul. Kołłątaja) - 7 przystanków (czas przejazdu: około 14 minut):
- Boguchwały
- Cyryla i Metodego
- 1 Maja
- Hoża