2013.01.26 - Studniówka szkół wieczorowych ZCEMiP

Dnia 26 stycznia 2013 roku o godz. 20.00 w Restauracji „Kubuś” rozpoczęła się studniówka szkół wieczorowych ZCEMiP. Słuchacze serdecznie powitali zaproszonych gości: dyrekcję szkoły, nauczycieli, uczniów i osoby towarzyszące. Zgodnie z tradycją bal rozpoczął się Polonezem. Następnie głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Moskal, która życzyła słuchaczom szampańskiej zabawy, a za 100 dni pomyślnie zdanego egzaminu maturalnego.

Wśród studniówkowych pląsów uczniowie klasy 2loz i 3log przygotowali ciekawy program artystyczny pod kierunkiem opiekunów pani Urszuli Hajdukiewicz i pani Barbary Bielińskiej. Przedstawiciele klasy 2 liceum uzupełniającego przedstawili w żartobliwy sposób "historię swojej klasy" od momentu, kiedy trochę przestraszeni i niepewni co ich czeka, rozpoczęli naukę do chwili obecnej, gdy szczęśliwi spotykają się na studniówkowej zabawie. Słuchacze skierowali pełne serdeczności podziękowania dla nauczycieli, którzy zawsze wspierali ich w swoich dążeniach. Uczniowie klasy 3log przeprowadzili koronację nauczycieli. Wszyscy pedagodzy otrzymali korony i zostali obdarzeni zaszczytnymi tytułami. Na koniec słuchacze przeprowadzili konkurs, w którym pani dyr. E. Moskal i pani dyr. J. Grębosz- Cichocka musiały wykazać się wiedzą na temat szkoły i swoich nauczycieli.

Wszystkim dopisywał wspaniały humor. Jedzenie było smaczne, a parkiet zawsze pełny.
O północy pani dyr. E. Moskal dokonała uroczystego pokrojenia tortu. Wspaniała, szampańska zabawa trwała do 3.00 nad ranem.