Eliminacje wojewódzkiego konkursu Polskie drogi do niepodległości 1914 - 1923

polskie drogi do niepodleglosciDziś Bartosz Bzdęga (2TiW), Milena Pacyk (2Ti) , Dawid Kopczyński (1Tn) - wzięli udział w wojewódzkich eliminacjach  konkursu „Polskie drogi do niepodległości 1914 – 1923”, który został zorganizowany przez Panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę - Zachodniopomorską  Kurator Oświaty i Pana Krzysztofa Kowalczyka - Dyrektora Archiwum Państwowego.

Trzymaliśmy kciuki, Bartosz i Dawid  przeszli etap pisemny i dostali się do etapu ustnego. Nie było łatwo, zwłaszcza w części ustnej.

Co prawda nie zajęli miejsca na pudle, ale gratuluję, bo znaleźli się w gronie 20 osób, które są ekspertami w sprawach związanych z niepodległością Polski. Przypomnę, że projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.