Złote medale dla ZCEMiP w Finałowym Turnieju w Tenisie Stołowym!

W poniedziałek, 5 listopada, w II LO zmierzyły się  ze sobą cztery najlepsze drużyny, biorące udział w Finałowym Turnieju w Tenisie Stołowym o Mistrzostwo Szczecina. Uczniowie ZCEMiP spisali się po mistrzowsku i zdobyli złoty medal!  Nasi zawodnicy to uczniowie klas pierwszych: lider zespołu Wiktor Zieliński kl.1Tiw, Michał Wardek kl.1Ti, Mikołaj Bogdanowicz kl.1Tme. Podczas kolejnych etapów eliminacji do tytułu Mistrza Szczecina  rozegrali łącznie dziesięć  spotkań i  wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem naszych tenisistów. W finale Wiktor, Michał i Mikołaj  pokonali zespół  ZSEE i gospodarzy turnieju Liceum nr II. Na zakończenie rozgrywek sportowych  zawodnicy otrzymali puchary, pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczył zwycięzcom Dyrektor Szkolnego Ośrodka Sportowego, pan Krzysztof Synowiec. Naszym Mistrzom ogromnie gratuluję  wielkiego sukcesu i życzę powodzenia w rozgrywkach regionalnych.

Opiekun bardzo uzdolnionych sportowców - Jolanta Halicka.

zloto w tenisie zloto w tenisie