Awans drużuny TMiP do finału wojewódzkiego Licealiady w piłce nożnej

Reprezentacja szkoły w piłce nożnej w dniu 17.05.2018 uczestniczyła w Kaliszu Pomorskim w turnieju 1/4 Finału Wojewódzkiej Licealiady (Szkół Ponadgimnazjalnych) w piłce nożnej chłopców (region „D”), organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, w którym uczestniczyć będą cztery najlepsze szkoły z całego województwa zachodniopomorskiego. Wyniki : ZCEMiP - ZSP Kalisz Pomorski 2:1 (bramki : M.Grzesło, K.Panek) ZCEMiP - ZS 2 Stargard 3:0 (P.Gawinski 2, M.Grzesło) ZCEMiP - PCKZiU Wałcz 2:3 (N.Grązka 2) Tabela : 1. ZCEMiP Szczecin 6 7:4 2. ZSP Kalisz Pomorski 4 9:9 3. ZS 2 Stargard 4 6:8 4. PCKZiU Wałcz 3 7:8 Warto nadmienić, że turniej obywał się systemem gry "każdy z każdym" i nasza szkoła zapewniła sobie zwycięstwo i awans do finału już po dwóch pierwszych meczach. Skład reprezentacji ZCEMiP : Mariusz Budnicki (2Tme), Patryk Frączak (2Tme), Patryk Gawiński (4Tn), Norbert Grązka (1Tbom), Michał Grzesło (3Tme), Patryk Kowalski (3Tm), Maciej Marczuk (3Tbo), Krystian Panek (3Tbo), Konrad Prażmowski (3Tme), Damian Wołosz (3Tme).

Finał wojewódzki już 7 czerwca w Szczecinku.