Strona główna

ZCEMiP Wicemistrzem Województwa w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Województwa w piłce nożnej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Turniej finałowy odbył się na stadionie OSiR w Szczecinku. II miejsce i srebrne medale zdobyło Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. Zwycięzcą, drugi rok z rzędu, okazał się gospodarz zawodów ZS nr 1 Szczecinek . Brązowy medal wywalczyła szkoła ZSP Gryfice, zaś ostanie miejsce zajął ZS nr 2 – CKP Pyrzyce.

Drużyna ZCEMiP. Stoją od lewej : Kuba Lintas (1Tn), Patryk Kowalski (3Tm), Jakub Arendt (2Tmo), Szymon Woś (3Tbo), Norbert Grązka (1Tbom), Tomasz Jechna (trener). Poniżej od lewej : Michał Grzesło (3Tme), Patryk Gawiński (4Tn), Konrad Prażmowski (3Tme), Damian Wołosz (3Tbo), Alan Kin (2Tbo).

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl