Strona główna

Zakończenie szkoły 2024

26 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie szkoły dla klas 5 w naszej szkole. To symboliczne wydarzenie, które kończy kolejny etap nauki, ale otwiera nowe drzwi do przyszłości dla naszych absolwentów.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym wspaniałym absolwentom klas 5 technikum! Wasza wytrwałość, determinacja i ciężka praca zostały wynagrodzone wspaniałymi osiągnięciami. Jesteśmy dumni z Waszego rozwoju i sukcesów, jakie osiągnęliście w trakcie edukacji.
Dziękujemy także kadrze pedagogicznej, rodzicom i przyjaciołom, którzy wspierali naszych uczniów w trudnych chwilach i podczas radosnych momentów. Wasze wsparcie było nieocenione i miało ogromne znaczenie dla sukcesów naszej młodzieży. 
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam pomyślności, spełnienia marzeń i sukcesów w każdej dziedzinie życia. Niech ta chwila będzie początkiem niezwykłej przygody, która przyniesie Wam wiele radości, spełnienia i satysfakcji.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - część 1 i część 2.
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl