Nasza szkoła wicemistrzem Szczecina klas pierwszych w piłce nożnej

Nasi uczniowie zdobyli II miejsce w mistrzostwach Szczecina w piłce nożnej klas pierwszych szkół ponadpodstawowych.

W tegorocznych rozgrywkach wystartowała rekordowa liczba 17 drużyn. W turnieju finałowym wystąpiły cztery najlepsze szkoły wyłonione w eliminacjach: ZCEMiP, dwie drużyny z VII Liceum Ogólnokształcącego (klasy sportowe Arkonii Szczecin i Świtu Szczecin) oraz Centrum Kształcenia Sportowego (klasa sportowa Żaki Szczecin).

W pierwszym meczu półfinałowym pokonaliśmy 3:2 Centrum Kształcenia Sportowego, zaś w drugim meczu pierwszy zespół LO VII wygrał w rzutach karnych 2:1 z drugim zespołem LO VII (wynik meczu 4:4).

W finale minimalnie przegraliśmy 0:1 z LO VII (1 zespół). Jako wicemistrzowie nasi uczniowie otrzymali puchar oraz zostali udekorowani srebrnymi medalami przez przedstawiciela Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Mecz o III miejsce: CKS - LO VII (2) 2:2, karne 3:1.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Michał Kosiński, Alan Dziuniak, Mateusz Łęcki (1Tme), Alan Wójcik, Gabriel Kachnic, Szymon Płowens (1Tn), Paweł Goliński (1Ts), Jakub Popek (1Ti), Oskar Juszczyk, Michał Ostapczuk, Cezary Monczka, Michał Jagodziński (1Tmm).

Opiekun reprezentacji: Tomasz Jechna