Odwiedziło nas

05188799

Your IP: 34.207.78.157
Dziś jest: 2019-06-17



Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Plan zajęć 17 kwetnia 2019r. (środa)

17 kwietnia 2019r. (środa)  zajęcia w szkole zorganizowane są w następujący sposób:

1. Fakultety maturalne z matematyki dla wszystkich klas czwartych – 7.50 – 9.25, aula

2. Fakultety maturalne z fizyki – 9.35 – 11.20, s. 10

3.  Klasa 3Tib

3L. SSO, 40W, D. Woźniak

4L. SSO, 40W, D. Woźniak

5L.SSO, 40W, D. Woźniak

4. Klasa 3Tia

6L. SSO, 40W, D. Woźniak

7L. SSO, $)W, D. Woźniak

Czytaj więcej: Plan zajęć 17 kwetnia 2019r. (środa)

Plan zajęć 16 kwietnia 2019r. (wtorek)

Plan zajęć 16.04.2019r.

Klasa 1Tn ( basen odwołany)

1.    ----------------------------

2.   -----------------------------

3. Budowa statku J.Sarniak 12W

4. Nawigacja M.Otawa s.23

5. Nawigacja M.Otawa s.23

6. Nawigacja D.Kotkowska s.19

Klasa 2Tn

1.   Stateczność K.Staszewska

2. Nawigacja ¼ + 3/4 gr K.Staszewska s.125 i Nawigacja  2/4+  4/4 gr D.Kotkowska s.19

3. Nawigacja ¼+ 3/4 gr  K.Staszewska s.125/ Nawigacja 2/4 + 4/4 gr D.Kotkowska s.19

4. Ratownictwo A.Łabuś – Steglińska s. 129

5. Ratownictwo A.Łabuś – Steglińska s.129

Klasa 3Tn

1. Pełnienie wachty morskiej – ¼ gr M.Otawa s.4
2. Pełnienie wachty morskiej  - ¼ gr M.Otawa s.4
3. Ratownictwo – A.Łabuś- Steglińska s.129
4. Stateczność  - K.Staszewska s. 125
5. Nawigacja prat.  K.Staszewska s.125 (cała klasa)
6. Nawigacja prakt.  K.Staszewska s.125 ( cała klasa)

Klasa 1Tmż (  basen odwołany)

1. TWiR  ½ grJ.Sarniak 12W
2. Rysunek tech. – ½ gr J.Sarniak 12W
3. OST  ½ grupy  A.Usielski 12AW
4. Budowa okrętu ¼ gr J.Sarniak 12W ; EWPS – 4/4 gr D.Kotkowska s.19
5. Rys. tech. ¼ gr J.Sarniak 12W , EWPS – 4/4/ gr D.Kotkowska s.19
6. TBoRMMiUO ½ gr. J.Sarniak 12W, BiWPS 2/2 gr. H.Stańczyk 12AW

Klasa 2Tż

1.   --------------------------

2. MiUO A.Usielski 12AW

3. BiWPS J.Taganow 27W

4. BiWPS J.Taganow 27W

5. BiWPS J.Taganow 27W

2 grupa 2Tż zajęcia w Akademii Morskiej godz.8,00

 

Klasa 2Tmo

1.  ------------------------------

2. TWiR J.Taganow  s.27W

3. Ochrona środowiska morskiego B.Zalewska  s. 26

4. Okrętowe silniki tłokowe A.Usielski  12W

5. Okrętowe silniki tłokowe A.Usielski  12W

6. MiUO J.Taganow s.27W

7. Rys. tech.  J.Sarniak s.12W

Klasa 3Tmo

1. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
2. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
3. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
4. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W
5. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W
6. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W

 Klasa 3TBO

 Kurs spawania

Klasa 3G

2. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

3. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

4. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

 Klasa 1TiW

  1. Systemy operacyjne , D. Woźniak , 40W
  2. Chemia – B. Zalewska, s. 26
  3. Historia – G. Suliga – Kwoka , s. 131

Klasa 1Ti

2. Systemy operacyjne, D. Woźniak, s. 131

3. Systemy operacyjne D. Woźniak, s. 131

4. Historia, G. Suliga – Kwoka, s. 131

5. Historia, G. Suliga – Kwoka, s. 131

6. Chemia, B. Zalewska, s. 131

Klasa 3Tia

5. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

6. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

7. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

Fakultety maturalne z fizyki (2, 3, 4 lekcja) – p. D. Kmieć

Pozostałe klasy – zajęcia sportowe w sali gimnastycznej (od 9.00 – 12.00).

      Internat – czynny.

     Stołówka- pracuje.

Informacje dotyczące kolejnych dni publikowane będą na bieżąco.

plan pracy szkoły - 15 kwietnia 2019r.(poniedziałek)

Plan zajęć na 15 kwietnia 2019r.

 

1) Fakultety maturalne z matematyki dla wszystkich klas czwartych – 7.50 – 9.25, aula

2) Fakultety maturalne z fizyki – 9.35 – 11.20, s. 10

 

3) Klasa 2TBOM + 2TME

1L. - fizyka, s. 10

2L - j. polski, s. 17

3L – j. polski, s. 17

 

4) Klasa 1Tme + 1Ti

2L – historia, s. 131

3L – matematyka, s. 129

4L- kultura, s. 17

5L – kultura, s. 17

6L – historia – s.131

 

5) Klasa 3Tme

6L – PPUSM- 16W

7L – PPUSM- 16 W

Czytaj więcej: plan pracy szkoły - 15 kwietnia 2019r.(poniedziałek)

Praca szkoły 12 kwietnia 2019r.

Plan zajęć 12.04.2019r.

12  kwietnia 2019r. (piątek)  zajęcia w szkole zorganizowane są w następujący sposób:

1)      Gimnazjum Sportowe nr 1 – odbywa się egzamin gimnazjalny zgodnie
z harmonogramem.

Wszyscy uczniowie proszeni są o przyjście o godz. 8.00.
 Egzamin odbywa się w sali 56W o godz. 9.00.

2)      Technikum Morskie i Politechniczne :

Klasa 1Tn

  1. ---------------------------------
  2. ---------------------------------
  3.  Budowa statku J.Sarniak  s.12W
  4.  Budowa statku J.Sarniak s.12W

Klasa 2Tn

Zajęcia w Akademii Morskiej od godz.8,00

Klasa 3Tn

  1. EiBS T.Maltański s.125
  2. Wachta M.Otawa s.125

Klasa 2Tż

  1. Nautyka J.Orymowska s.129
  2. Nautyka J.Orymowska s.129

Klasa 2Tmo

  1. MiUO J.Taganow s.27W
  2. Budowa okrętu J.Sarniak s.12W
  3. MiUO J.Taganow s.27W

Klasa 3Tmo

  1. Mechanika i wytrzymałość J.Sarniak s.12W
  2. MiUO J.Taganow s.27W

 

Klasa 3TBO – kurs spawania

Czytaj więcej: Praca szkoły 12 kwietnia 2019r.

Podkategorie

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl