Strona główna

Harmonogram egzaminów poprawkowych 2024

Drodzy uczniowie!

W dniach 26 - 28 sierpnia 2024 r. odbędą się egzaminy poprawkowe dla uczniów, którzy otrzymali oceny niedostateczne z jednego lub dwóch przedmiotów.

Szczegółowy harmonogram egzaminów dostępny jest tutaj. 

 

Koniec roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele 
Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca! Był to rok pełen wyzwań, wspólnych sukcesów i niezapomnianych chwil. Wszyscy włożyliśmy wiele pracy i wysiłku, aby osiągnąć to, co mamy dzisiaj – dziękujemy Wam za to!
 
Drodzy Uczniowie,
Gratulacje za Wasze osiągnięcia! Wasze zaangażowanie i determinacja przyniosły wspaniałe rezultaty. Życzymy Wam wspaniałych wakacji, pełnych odpoczynku, zabawy i nowych przygód. Pamiętajcie, że każdy dzień jest nową szansą na odkrywanie świata i naukę nowych rzeczy.
 
Szanowni Rodzice,
Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie przez cały rok. Wasza współpraca z nami była kluczowa w edukacji i rozwoju naszych uczniów. Życzymy Wam spokojnych i radosnych wakacji, spędzonych z najbliższymi.
 
Drodzy Nauczyciele, Szanowna Dyrekcjo,
Wasza praca i poświęcenie są nieocenione. Dzięki Wam uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają swoje pasje i talenty. Życzymy Wam zasłużonego odpoczynku, abyście mogli naładować baterie i wrócić z nową energią na kolejny rok szkolny.
 
Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji! 
Do zobaczenia we wrześniu! 
Fot. Edyta Antkowiak-Szadkowska

Koniec praktyk 3Tn i 3Tmom

Dzień zakończenia roku oraz dzień zakończenia praktyk klasy 3Tn i 3Tmom.
 
Po miesiącu spędzonym na pokładzie w końcu stanęli na polskim lądzie i wsiedli do autokaru w drogę do domu, z uśmiechami na twarzach.
 
Wspomnienia, przeżycia oraz znajomości zawiązane na statku na pewno zostaną z nimi na zawsze. Pożegnali Dar Młodzieży lecz nie na zawsze, wracają na pokład w przyszłym roku szkolnym wykorzystując wiedzę nabytą przez ostatni miesiąc.
 
Gratulujemy! 
Do zobaczenia!!!
 

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy uczniowie!

Odliczanie do końca roku szkolnego dobiegło końca;) Już dzisiaj życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód, a zarazem bezpiecznych wakacji.

21 czerwca o godzinie 9.00 zapraszamy do auli nauczycieli, rodziców, delegacje uczniów wszystkich klas oraz tych z Was, którzy w tym roku otrzymali promocję z wyróżnieniem. O godzinie 10.00 spotykamy się w klasach z wychowawcami:) 

Do zobaczenia!

1Tmo na kajakach

 Klasa 1Tmo na kajakach...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na szkolnym fb:) 

Zbliżamy się do końca praktyk morskich...

Po 10-dniowym żeglowaniu po Morzu Północnym, przy niezbyt dobrej jak na tę porę roku pogodzie praktykanci z entuzjazmem przyjęli zawinięcie „Daru Młodzieży„ do portu Defizjl gdzie odbywał się zlot żaglowców „DelfSail2024”.

Uczniowie wykorzystali 4-dniowy pobyt aby odpocząć i uczestniczyć w licznych atrakcjach zorganizowanych przez gospodarzy a program był bardzo bogaty i interesujący. Zwiedzanie szkoły morskiej ze wspaniałym centrum treningowym i warsztatami, wycieczki autokarowe do Groningen, wyścigi sanek błotnych, festyny, parada załóg żaglowców przez miasto zakończona wspólnym grillem, pokazy fajerwerków - to tylko niektóre atrakcje, które były przygotowane przez organizatorów.

Pobyt zakończyła msza ekumeniczna w intencji wszystkich marynarzy i parada żaglowców. Pożegnaliśmy już gościnną Holandię obierając kurs na Gdynię, teraz już tylko ostatnie zajęcia, zaliczenia zadań w książkach praktyk i... do zobaczenia w Szczecinie.

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl