Ośrodek Kształcenia Kursowego

Kierownik OKK: inż. Marcin Pracz
tel. +48-91-43-161-12

Sekretariat: +48-91-43-161-00; +48-91-42-824-98

Ofertę naszych kursów adresujemy w szczególności do osób chcących uzupełnić posiadaną wiedzę, a także do tych, którzy szukają możliwości przekwalifikowania się zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Z usług Ośrodka Kształcenia Kursowego mogą korzystać wszyscy niezależnie od wieku, przyczyn powodujących potrzebę dokształcania się, miejsca zamieszkania, czy miejsca pracy. Doświadczenie w realizacji szkoleń i kursów przez naszą placówkę sięgają kilkunastu lat wstecz. Ośrodek Kształcenia Kursowego podejmuje działania zgodne z orientacją rynkową - ukierunkowane na rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych uczestników kursów oraz ich w pełni zaspokajanie poprzez organizację szkoleń zgodnych ze zleceniem Klienta zewnętrznego.

• Ukończenie kursów po pomyślnym zdaniu testu zostaje potwierdzone zaświadczeniem wydanym Ośrodek Kształcenia Kursowego Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego według wzoru Ministerstwa Edukacji i Nauki.
  • Do każdego kursu zapewniamy materiały pomocnicze.
  • Wykładowcami na naszych kursach są wysoko wykwalifikowani specjaliści - praktycy.
  • Jesteśmy gotowi zorganizować każdy kurs i seminarium na zlecenie firmy zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy.
  • Osobom zamiejscowym zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie.