Mikołajki jak z bajki w ZCEMiP

Przyszła zima a wraz z nią nadeszła potrzeba ciepła i czarodziejskiego, świątecznego nastroju J Zaczynamy, jak co roku, już od 6 grudnia, aby magia świąt trwała jak najdłużej. Z tej właśnie przyczyny Samorząd Uczniowski ZCEMiP zorganizował dla całej szkoły MIKOŁAJKI 2018.
To był kolejny, wesoły i kolorowy dzień w naszej szkole. Do każdej klasy i wszystkich grzecznych dzieci przyszedł Mikołaj z workiem słodyczy i z całą drużyną prześlicznych Mikołajek:
To prawda - każdy zasłużył na cukierki, jednak nie ustawajmy w staraniach, sprawujmy się wzorowo, to może pod choinką znajdziemy w tym roku coś więcej, coś wyjątkowego i nadzwyczajnego:

mikolajki zcemipTak to już działa sprawiedliwość Św. Mikołaja: KTO SIĘ GRZECZNIE ZACHOWUJE, TEN PREZENTY OTRZYMUJE:)

Wspaniałych prezentów za wzorowe zachowanie i fantastycznego finału I semestru życzy wszystkim – Samorząd Uczniowski ZCEMiP:)

Samorząd Uczniowski ZCEMiP

z Opiekunkami:)