Andrzejki w ZCEMiP

Nasz Samorząd Uczniowski po raz kolejny zorganizował wesołą szkolną akcję dla całej społeczności szkolnej - ANDRZEJKI 2018 w ZCEMiP:)

Było wspaniale! Zwłaszcza, że każdy mógł się tego dnia z wróżb dowiedzieć, jakie wielkie szczęście czeka go w nadchodzącym roku:) Oczywiście pod pewnymi warunkami, np. że będzie się uczył, słuchał rodziców i nauczycieli albo nie będzie brał szalonych kredytów lub starannie przemyśli, gdzie na wakacje zabrać swoją dziewczynę:) Można było poznać imię przyszłej wybranki serca czy potencjalnego adoratora i poznać miejsce pierwszej randki. Wróżby wyraźnie w nowym roku zapowiadają najlepszy czas na rzucenie nałogów i zalecają dbanie o zdrowie i pilnowanie spraw urzędowych (czytaj: szkolnych). I dobrze!:) Promiennie uśmiechnięte dziewczyny z I Tmoż zadbały o Kącik Wróżb i magiczny nastrój a wesoła ekipa Panów z I Tme roznosiła po klasach słodkości, aby pomóc nam w trudnej chwili poznania wróżby, że niestety każdy sukces ma swoją cenę i trzeba brać się do roboty: nad ocenami, nad poprawianiem relacji z innymi, nad swoimi słabościami. Jak trzeba to trzeba, więc… posłuchajmy dobrych wróżb andrzejkowych i trzymajmy kciuki za szczęście w przyszłości:) Nasze i innych. Najlepszego wszystkim życzy – Wasz Samorząd:)

Samorząd Uczniowski ZCEMiP

z Opiekunkami:)