Regionalne Finałowe rozgrywki w Tenisie Stołowym

W dniu 21.11.2018r. w Pyrzycach Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy zorganizował Regionalne Finałowe rozgrywki w Tenisie Stołowym. W Licealiadzie wzięły udział cztery zespoły: ZCEMiP, ZS 2 –CKU Pyrzyce, ZSP 2 Gryfino, szkoła z Dębna reprezentująca powiat myśliborski. Nasi uczniowie w składzie: lider zespołu Wiktor Zieliński z kl.1Tiw, Michał Wardek z kl.1Ti i Mikołaj Bogdanowicz z kl.1Tme rozegrali trzy spotkania. Każde z nich zakończyło się wynikiem 3:0 i zwycięstwem naszej drużyny. Tenisiści stołowi ZCEMiP okazali się niepokonani i w pięknym stylu zdobyli tytuł Mistrza Regionu za rok szkolny 2018/2019. Wiktor, Michał i Mikołaj na zakończenie turnieju otrzymali pamiątkowy puchar i złote medale za pierwsze miejsce. W bardzo dobrych nastrojach wracaliśmy do Szczecina. Przed naszymi uczniami ostatni etap rywalizacji sportowej w tej wymagającej dyscyplinie, udział w turnieju o tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17.12.2018r. w Stargardzie. Naszym Mistrzom życzę powodzenia i zdobycia pierwszego miejsca. Opiekun bardzo zdolnych tenisistów Jolanta Halicka.