Kompania Reprezentacyjna w SP 48

W dniu 30 listopada w piątek w późnych godzinach wieczornych, pod opieką pana Dariusza Woźniaka, nasza Kompania Reprezentacyjna w składzie:

• Starszy instruktor musztry : Eryk Kleczewski 3 Tiw, Adriana Gębal 3 Tiw;
  • Dowódca Kompanii Reprezentacyjnej : Jakub Jaszewski 2 Tiw;
  • Zastępca dowódcy Kompanii Reprezentacyjnej : Aleksandra Zioło 2 Tiw;
  • Zabezpieczenie medyczne : Maciej Lewandowski 4 Tiw;

Członkowie Kompanii: Marcel Szelągiewicz 3bTiw, Jakub Boczek 2Tiw, Nicola Boruczyńska 2Tiw, Jakub Kryszewski 1 Tiw, Patryk Dziubiński 1 Tiw, Piotr Cyrak 1 Tiw, Jakub Matusiak 1Tiw, Szymon Faron 1Tiw, Miłosz Żubert 1Tiw, Dominik Jabłoński 1Tiw, Kacper Wierzbicki 1Tiw,

przeprowadzili zajęcia dla starszych klas Szkoły Podstawowej nr 48 przy ulicy Czorsztyńskiej 35. Spotkanie z Kompanią Reprezentacyjną ZCEMiP zostało zorganizowane na prośbę dyrekcji SP nr 48 i stanowiło podsumowanie uroczystości związanych z obchodami 100- lecia Odzyskania Niepodległości. Zajęcia miały na celu naukę podstawowej musztry wojskowej, zapoznanie z wyposażeniem indywidualnym żołnierza oraz utrwalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy w typowych sytuacjach w szkole. Uczniowie naszych klas wojskowych byli wręcz oblegani przez młodszych kolegów. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i przedłużyło się o ponad godzinę.