Lekkoatletyka - runda jesienna

Reprezentacja  ZCEMiP  w LEKKIEJ ATLETYCE  rozpoczęła międzyszkolną  rywalizację Szkół Ponadgimnazjalnych   w rundzie jesiennej. 19.09.2017 r. w „Dniu Sztafet” Szkół Ponadgimnazjalnych  w ogólnej klasyfikacji uczniowie ZCEMiP zajęli II miejsce (Im- IILO, IIIm- ZS4)  Do sukcesu przyczynili się: Kaźmierczak Marcin 4x400  Im, Kostrzycki Marcin 4x400 Im, Dubicki Damian IVm, Dzodz Marek 4x100  IIm,  Krakowski Szymon V m, Piasecki Patryk 4x100  II m, Zając Artur 4x400  Im, Frontczak Jakub  Vm, Jackowski Daniel Vm, Mysona Michał 4x100  II m, Dziedzic Gracjan VI m, Waszkiewicz Norbert Vm, Wołosz Damian IVm, Augustynowicz Bartosz VIIm, Bereźnicki Jakub VIIm, Kulbacki Aleksander Vm, Malanowski Filip VIIm, Buczek Dawid IVm, Kaźmierski Kewin VIIm, Raczak Jakub 4x100  IIm, Saczuk Artur 4x400  Im, Caryk Daniel IVm, Magdziak Dawid VII m, Śledziński Jakub, Orkiszewski Gabriel.

27.09.2017 r. odbyły się kolejne zawody LA –„ Sztafetowe Biegi Przełajowe” w Lasku Arkońskim. Reprezentacja ZCEMiP po zaciętej walce zdobyła V miejsce (11 zespołów): Frontczak Jakub, Jackowski Daniel, Kostrzycki Marcin, Magdziak Dawid, Ostrowski Jakub, Gładykowski Dominik, Wołosiuk Michał, Raczak Jakub, Saczuk Artur, Kulbacki Aleksander, Malanowski Filip, Panek Krystian, Zając Artur , Ostrowski Oskar.

Zapraszamy na kolejne zawody „Bieg zimowy”. Opiekun reprezentacji Dorota Śliwińska.