30.09.2016 - młodzież ZCEMiP składa kwiaty pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza"

Dnia 30.09.2016 r. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na inaugurację roku szkolnegoAkademii Morskiej, która o godzinie 18.00 rozpoczęła się uroczystym apelem pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Kwiaty pod pomnikiem w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli Klaudia Kołodyńska i Kornelia Sokołowska z klasy 3 Tn oraz Damian Cyrak, Szymon Jędrzejak, Michał Krężelok, Wiktor Segin, Marcin Spyrka, Piotr Wiśniewski z klasy 1Tmo. W uroczystościach uczestniczyli także przedstawiciele władz uczelni, władze samorządowe oraz studenci pierwszego roku Akademii Morskiej. W ich szeregach odnajdziemy wielu naszych starszych kolegów i koleżanki, którzy kilka miesięcy temu opuścili mury naszej szkoły. Z ramienia grona pedagogicznego młodzieżą opiekowały się pani Jolanta Halicka i pani Dorota Śliwińska.