Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

13 października 2016 roku odbyły się w naszej szkole trzy przedstawienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gościliśmy Dyrektor E. Moskal, dyr. J. Grębosz-Cichocką, dyr. B. Zalewską, dyr. Wacława Kuźmę, nauczycieli,  pracowników szkoły. Spektakl mieli okazję obejrzeć uczniowie wszystkich klas. Aktorzy-amatorzy przygotowali szkolne lekcje  na wesoło, zwłaszcza języka polskiego i matematyki; były śpiewy popularnych melodii ludowych oraz  niebanalne wystąpienie Dominika  Krajczyńskiego (1Tm), który zaśpiewał ponadczasowe „Pokolenie” zespołu Kombi. Finałowa piosenka „Pomaluj mój świat” wykonana została przez uczennicę Alicja Piecyk (3 Tl) i wszystkich uczestników przedstawienia.
O niesamowity nastrój na uroczystości zadbali sami widzowie-uczniowie.
Organizatorki dziękują widzom za spontaniczne wyrażenie pozytywnych emocji, a tym samym wsparcie aktorów. Brawo!

Na koniec Dyrektor Elżbieta Moskal skierowała słowa podziękowania dla pani Barbary Bielińskiej i pani Teresy Bindas, który wypatrzyły nowe talenty wokalno-teatralne: Damiana Krawczyka i Marcela Kołackiego (1G). Wszyscy mamy nadzieję, że występujący uczniowie będą jeszcze mieli okazję zaszczycić nas jeszcze innym, równie wesołym, wystąpieniem artystycznym.