Udana integracja uczniów klas pierwszych technikum

Jak co roku, uczniowie klas pierwszych Technikum Morskiego i Politechnicznego uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym, który tym razem odbył się  w Ośrodku „Wrzos”,  w  Łukęcinie. Tuż po rozpoczęciu  roku szkolnego, zainteresowani  wyruszyli ze  szkolnego  parkingu do Łukęcina. Po rozgoszczeniu się w pokojach oraz pysznym obiadku uczestnicy zaczęli działać. Integracja szła pełną parą we wszystkich przejawach uczniowskiej aktywności. Prawdziwą furorę zrobiły  zawody sportowe zorganizowane na plaży.  Podczas dwudniowego pobytu i pięknej pogody wszyscy odpoczęli  i naładowali akumulatory  na 10 miesięcy ciężkiej pracy, która przed wszystkimi. Wyjazd  integracyjny  spełnił swoją rolę. Spędzony wspólnie czas sprawił, że znamy się  teraz lepiej.