Żegnamy absolwentów Technikum Morskiego i Politechnicznego

Alicja Maciaszek z klasy 4 Tl uhonorowana została wpisem do Złotej Księgi Absolwentów ZCEMiP.

Wychowawczyni, Joanna Wachnik, odczytała laudację, która przybliżyła wszystkim zgromadzonym osiągnięcia
i osobowość Alicji. W takcie uroczystości na ręce rodziców wyróżniających się absolwentów złożono listy gratulacyjne.

Pani Dyrektor Elżbieta Moskal wręczyła nagrody książkowe i dyplomy również pozostałym absolwentom, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi i dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem, udziałem w różnorodnych konkursach lub działalnością na rzecz społeczności szkolnej. Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Zofia Mickiewicz, wręczyła nagrody i dyplomy osobom zaangażowanym w prace w wolontariacie, podkreślając postawę młodych ludzi, którzy potrafili  zaofiarować swój czas i pomoc potrzebującym.

Ukończenie szkoły wiąże się z podsumowaniem najważniejszych chwil spędzonych  w jej murach. W imieniu absolwentów głos zabrała Katarzyna Waldowska, dziękując wszystkim za wspólne przeżycia, pracę i doświadczenia. Żywiołowe pożegnanie starszych kolegów przez przewodniczącego SU, Dawida Stanka, wzbudziło aplauz słuchaczy. Nasi absolwenci mogli jeszcze raz przeżyć ważne chwile uwiecznione na zdjęciach, oglądając prezentację Cztery lata razem…, której motywem przewodnim była przyjaźń i jej różne oblicza. Alicja Piecyk i Malwina Głuszko pożegnały absolwentów piosenką.    Po uroczystości, zgodnie z  tradycją szkoły,  absolwenci zasadzili swoje drzewo w Alei Absolwenta.

Życzymy naszym kolegom podejmowania trafnych decyzji, marzeń, do których warto dążyć, życzliwych ludzi wokół, przyjaźni, która przetrwa próbę czasu i powodzenia na egzaminach maturalnych i zawodowych!

Galeria zdjęć z wydarzenia