Dzień otwartej szkoły - Wieczór w ZCEMiP 11.12.2015

Drodzy gimnazjaliści!

11 grudnia 2015 r. w godzinach 16:00 - 20:00 zapraszamy na „Dni otwarte inaczej, czyli WIECZÓR W ZCEMIP", imprezę skierowaną do tych, którzy chcą poznać naszą szkołę w inny, niekonwencjonalny sposób. W tym dniu chcielibyśmy pokazać Wam nasze zainteresowania i pasje. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szereg gier i konkursów. Czekamy na Was! Gwarantujemy dobrą zabawę!

SALE KOMPUTEROWE OKO I i OKO II

PASJA: GRY KOMPUTEROWE Turniej gier komputerowych „League of Legends”.

Godzina 16:00-19:45 (czas trwania turnieju zależy od ilości chętnych).

Budynek OKP

Godzina 16:00-19:45

PASJA: ROBOTYKA - Konstruowanie i programowanie robota Lego Mindstorm,

PASJA: OBRABIARKI CNC - Frezowanie pamiątkowych breloczków,

PASJA: SPORT I WOJSKO - Turniej tenisa stołowego, rzut granatem, strzelnica, sporty obronne.

Aula

PASJA: REJSY MORSKIE

PASJE ARTYSTYCZNE: Zespół muzyczny, fotografia.

GODZINA20:00 OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Na zakończenie zapraszamy Was na wojskową grochówkę, sponsorowaną  przez Waszych przyszłych pracodawców – stowarzyszonych w Zachodniopomorskim Klastrze Morskim.

Przyjdź! Atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie!

Nasi uczniowie chętnie oprowadzą Cię po naszych pracowniach i obiektach szkolnych. Odpowiedzą na pytania i przekonają,
że warto u nas się uczyć! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy również Rodziców.