2014.09.10 - Klasa 3CM - najlepszą klasą w projekcie "Najlepszy w zawodzie"

Jest nam naprawdę miło poinformować, że obecna klasa 3CN, której uczniowie biorą udział w projekcie "Najlepszy w zawodzie" wygrała konkurs przeprowadzony w ramach tego projektu na najlepszą klasę zawodową w województwie i w nagrodę wyjedzie we wrześniu na tygodniową zagraniczną wycieczkę zawodoznawczą. Jednak nauka się opłaciła. GRATULUJĘ! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Wyjazd w 100% sfinansowany zostanie ze środków projektu "Najlepszy w zawodzie" współfinansowanego przez UE w ramch Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mamy nadzieję, że wygrana uczniów 3CM będzie motywacją do pracy dla innych klas uczestniczących w projekcie, ponieważ w przyszłym semestrze odbędzie się druga edycja konkursu.

Odebraliśmy właśnie nagrody dla najlepszej klasy w porojekcie oraz najlepszych uczniów, którzy uczestniczą w projekcie. 10 września na konferencji podsumowujacej I etap projektu wreczono nagrody!