Strona główna

Webinar EUROCASH 23.04.2024r.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć już po raz ósmy i ostatni w fascynującym webinarze pt. "Twoje Nastawienie Kluczem do Sukcesu, czyli Jak Ujarzmić Krytyka Wewnętrznego - Praca z Przekonaniami", zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Zawodowych EUROCASH w ramach cyklu webinarów KARIERA - JAK TO UGRYŹĆ? 
Podczas tego wydarzenia nasi uczniowie kierunków Technik Eksploatacji Portów i Terminali, Technik Logistyk oraz Technik Informatyk, wraz z Panią Edytą Antkowiak-Szadkowską, otrzymali cenne wskazówki jak pracować nad swoimi słabościami, aby stawać się coraz silniejszymi i bardziej pewnymi siebie profesjonalistami! 
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej wartościowej inicjatywie, która z pewnością otworzyła przed młodzieżą nowe możliwości i perspektywy.
Chcielibyśmy wyrazić głęboką wdzięczność Akademii EUROCASH za zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia oraz za nieocenione wsparcie w rozwoju edukacyjnym i zawodowym. Dzięki takim inicjatywom aspiracje uczniów stają się jeszcze bardziej realne, motywujące i pełne nadziei! 
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl