Nasza szkoła w DKMS

33 wspaniałych uczniów i 3 cudownych nauczycieli ZCEMiP dołączyło w zeszłym tygodniu do grona potencjalnych dawców szpiku rejestrując się w DKMS. Przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego jest bardzo często jedynym ratunkiem dla chorych na nowotwory krwi. Nasi bohaterowie są gotowi pomagać!
Dziękujemy Darii, Kacprowi, Igorowi, Pawłowi, Jakubowi, Anastazji, Pawłowi, Damianowi K., Michałowi W., Aleksowi, Szymonowi B, Szymonowi K., Oskarowi, Natalii, Bartkowi, Dominice, Maćkowi, Savie, Cyprianowi, Marcelowi, Mateuszowi, Dominikowi, Kacprowi B., Michałowi J., Wojtkowi, Filipowi, Damianowi W., Norbertowi, Marcinowi, Kacprowi B., Adamowi, Maćkowi D., Dominikowi, pani Kasi, pani Beacie i pani Ani -jesteście wielcy!
Gotowi do pomagania!!!