2013.06.14-Święto Sportu Szkolnego

W dniu 14 czerwca 2013r. został zorganizowany dzień sportu. Uczniowie poszczególnych klas rywalizowali o tytuł najbardziej usportowionej klasy w szkole. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali szereg konkurencji zespołowych, tj. piłka nożna, przeciąganie liny, sztafety wahadłowe oraz konkurencji indywidualnych tj. biegi na 100m, 1000m, wyścigi na ergometrze, wyciskanie leżąc. Oprócz tego odbyły się zabawy rekreacyjno -  sportowe dla wszystkich chętnych.W imprezie wzięło udział około 200 uczniów z 24 klas. Najlepsi zostali nagrodzeni dyplomami, słodyczami i napojami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili ten dzień na wesoło w duchu  sportowej rywalizacji. Najbardziej usportowiona klasa – którą poznamy podczas zakończenia roku szkolnego- zostanie uhonorowana  specjalna nagrodą.

Nauczyciele WF