2013.05.11-inaugurujemy sezon żeglarski

Dnia 11 maja 2013r. wraz z uczniami Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej udaliśmy się
do Centrum Żeglarskiego w Dąbiu, aby  inaugurować sezon żeglarski. Pogoda sprzyjała, a  Centrum Żeglarskie zagwarantowało uczestnikom liczne atrakcje. Po uroczystym podniesieniu bandery i przemówieniach oficjalnych gości, młodzież mogła porozmawiać z „ludźmi morza”, uczestniczyć w przygotowaniach do zwodowania swoich ulubionych żaglówek, obserwować  regaty w klasie F5E – zmagania modeli jachtów sterowanych radiem. Zapraszamy wszystkich miłośników żeglarstwa  do wspólnego  uczestnictwa w imprezach organizowanych  w Centrum Żeglarskim.

Daniel Masłowski

Dorota Śliwińska