Podsumowanie zbiórki dla hospicjum

9 grudnia 2022r. odbyło się oficjalne podsumowanie zbiórki pieniędzy dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Naszym gościem była prezes hospicjum Pani Kinga Krzywicka, która na ręce Pani dyrektor Joanny Grębosz-Cichockiej przekazała pamiątkowy dyplom. W pracę na rzecz hospicjum zaangażowanych było wiele osób m.in. uczniowie, rodzice, wychowawcy, dyrekcja, oraz Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska, Pani Katarzyna Maciejewska i Pani Ewa Kasperec-Capała.

Przypomnijmy, że kwota zebrana podczas kiermaszy, to 4650 zł, o której wcześniej już informowaliśmy. Kwota ta już zasiliła konto hospicjum. Całą uroczystość uświetnił chór ze Szkoły Podstawowej nr 42 w Szczecinie.
Bardzo dziękujemy:)