Weekend cudów

Za nami 22 edycja projektu Szlachetna Paczka i kolejny Weekend Cudów.
W dniach 10-11 grudnia wolontariusze w całym kraju zapukali do drzwi najbardziej potrzebujących i przekazali pomoc przygotowaną przez darczyńców, która odpowiadała na konkretne potrzeby. Dzięki Waszej hojności, Drodzy Uczniowie, Szlachetna Paczka dotarła również do wybranej przez nas rodziny. Kwota, którą zebraliśmy pozwoliła zabezpieczyć naszą podopieczną w żywność, środki chemiczne, odzież oraz drobne świąteczne upominki. W sumie zrobiliśmy 22 paczki, które w sobotę Pan Andrzej – nasz kierowca, zawiózł do punktu zbiórki.

Paczka to nie tylko dobro materialne, ale też wielkie serce. Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, wojny u naszych wschodnich sąsiadów, po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się dzielić i pomagać w trudnych momentach. Drodzy Darczyńcy, z całego serca dziękujemy, że dołączyliście do Szlachetnej Paczki w tym roku. Dzięki Wam, zbliżające się święta będą pełne radości i ciepła. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca.

Elżbieta Wołoszyn
Izabela Malinowska