Pomoc w okresie pandemii koronawirusa

Dyżury pedagogów i wychowawców internatu

Lp.

Agnieszka Zagdańska
– Parada

18.00 – 20.00

Porady medyczne z zakresu podstawowej opieki medycznej prowadzi pielęgniarka Barbara Trętkiewicz

1.     Teleporady:  udzielane codziennie w godzinach 09.00 – 12.00 tel. 608 526 505

Uwaga! Proponujemy!

Materiałydla rodziców, na temat czy i jak rozmawiać z dzieckiem o koronawirusie, opracowanych przez pracowników Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 3 w Szczecinie http://www.ppp3.szczecin.pl/index.php/wazne-informacje