Wsparcie psychologiczne w czasie pandemii

Szanowni Państwo! Niemal każdy niepokoi się obecną sytuacją. Jeżeli ktoś z Was lub z Waszego otoczenia ma trudność, aby odnaleźć się w tej trudnej sytuacji lub odczuwa lęk uniemożliwiający prawidłowe funkcjonowanie, możecie poprosić o pomoc.

Nasi pedagodzy są również dla Państwa dostępni. W razie potrzeby prosimy o kontakt poprzez e-dziennik, mailowo
( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub poprzez Teams (uczniowie, macie konta na office.com!:)).