Zawieszenie zajęć

Zgodnie z komunikatem MEN, od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W związku z powyższym:
- zajęcia w naszej szkole będą zawieszone na 2 tygodnie;
- od 12 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły;
- prosimy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Zgodnie z powyższym komunikatem od dnia jutrzejszego do 25 marca wszystkie zajęcia  (w tym pozalekcyjne realizowane w ramach projektów) zostają zawieszone. Proszę o śledzenie komunikatów na naszej stronie, profilu FB oraz w dzienniku elektronicznym.

Mając na uwadze istniejące zagrożenie prosimy o unikanie dużych skupisk  ludzkich, dbanie o zdrowie swoje i bliskich. Bądźcie w stałym kontakcie ze swoimi nauczycielami i wychowawcami.

Dyrektor ZCEMiP , Elżbieta Moskal