Iskierka Radości - 19 edycja

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej "Podaruj dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie szkoły potrzebującym." W imieniu Samorządu Uczniowskiego zwracam się do wszystkich nauczycieli z prośbą o pomoc w zbieraniu środków czystości (nie kupujemy mydła w kostce) i artykułów higienicznych oraz wszelkiego rodzaju przyborów papierniczych(zeszyty, bloki, kredki, mazaki, farby...). Akcja trwa do 3 lutego. Zebrane rzeczy prosimy przynosić do sali 114 lub do pedagogów szkolnych. Zapraszamy do współpracy.

21.01 wtorek i 22.01.środa Samorząd Uczniowski oraz zainteresowane klasy i nauczyciele organizują "Słodkie Dni" podczas, których będzie można kupić i spróbować domowego ciasta (koszt 2zł). Można jeszcze wpisywać się na listę osób chętnych do pieczenia smakołyków. Zebrane fundusze zostaną przekazane na konto Iskierki.
Dziękujemy SU