TYTUŁ MISTRZOWSKI DLA TENISISTÓW STOŁOWYCH ZCEMiP

24 października   w II LO zmierzyły się  ze sobą cztery najlepsze drużyny, biorące udział w finałowym Turnieju  Tenisa Stołowego o tytuł Mistrza Szczecina. Uczniowie Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej spisali się po mistrzowsku i zdobyli złoty medal! Powtórzyli sukces z ubiegłego roku i okazali się najlepsi ze wszystkich 26 startujących w turnieju zespołów.

Nasi zawodnicy to uczniowie klas  pierwszych i drugich: lider zespołu Wiktor Zieliński z klasy 2Tiw,  Szymon Milczarek z klasy 1Tiw oraz Michał Wardek z klasy 2Ti. Podczas kolejnych etapów eliminacji po tytuł  Mistrza Szczecina tenisiści rozegrali łącznie osiem  spotkań,  wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem naszych zawodników.

W finale po bardzo zaciętych meczach Wiktor, Szymon i Michał  pokonali zespół  ZSEE i zespół gospodarzy turnieju Liceum nr II. Na zakończenie rozgrywek sportowych  zawodnicy otrzymali puchar,  pamiątkowe medale oraz  dyplomy,  które wręczył zwycięzcom przedstawiciel Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego  pan Tomasz Południak.. Naszym Mistrzom serdecznie gratuluję  wielkiego sukcesu i życzę powodzenia w rozgrywkach regionalnych.

Opikun bardzo zdolnych zawodników Jolanta Halicka