Zwycięstwo w turnieju tenisa stołowego

4 października uczniowie ZCEMiP rozpoczęli walkę o tytuł Mistrza Szczecina w Tenisie Stołowym.

Wiktor Zieliński z klasy 2Tiw oraz Szymon Milczarek z klasy 1Tiw bez trudu pokonali kolegów z Zespołu Szkół nr 8 i Liceum Ogólnokształcącego z OI. Były to rozgrywki ćwierćfinałowe.

15 października w ZSEE rozegrano turniej półfinałowy, w którym nasi tenisiści zajęli pierwsze miejsce. Do Wiktora Zielińskiego oraz Szymona Milczarka dołączył Michał Wardek z klasy 2Ti. Rozegraliśmy trzy zacięte mecze z LO nr 9 wynik 3:O dla nas, mecz z LO nr XVIII wynik 3:O dla nas oraz mecz z ZSEE, który zakończył się wynikiem 4:1 dla naszych sportowców. Tenis stołowy to trudna dyscyplina, wymagajaca przede wszystkim wytrzymałości i ogromnej koncentracji. Wiktor, Szymon i Michał to zdolni młodzi tenisiści, którym życzę wygranej w turnieju finałowym.

Opiekun zawodników Jolanta Halicka.