Konkursy z języka angielskiego

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursach - poniżej prezentujemy listę konkursów z języka angielskiego. Po szczegóły lub w celu zapisu prosimy udać się do p. S. Szewczyka:)

SPELLING BEE

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1 do udziału w konkursie Spelling Bee - mistrz ortografii j. angielskiego. Finał w styczniu 2020 r.

GREAT POLES

Zapraszamy uczniów klas 1 (grupy 3-osobowe z każdej klasy) do udziału w konkursie na prezentację multimedialną GREAT POLES - wielcy Polacy. Termin - listopad 2019.

EDUKACJA REGIONALNA

Jeśli interesujesz się historią naszego regionu i chciałbyś co jakiś czas spotkać się z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję, zapraszamy na zajęcia z edukacji regionalnej.