PIERWSZE SPORTOWE SUKCESY w LA UCZNIÓW ZCEMiP!

Jesienny sezon lekkoatletyczny 2019/2020 rozpoczęty.

16 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych "Dzień sztafet LA" na stadionie przy ul. Litewskiej. Organizatorem rozgrywek jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie. Nasi dzielni zawodnicy wywalczyli dla szkoły medale oraz miejsca wysoko punktowane. W ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy II miejsce w Szczecinie.

Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej reprezentowali:

Michał Mysona 4 bTiw- I m 4x100, Piotr Czerniak 2 Tiw - I m 4x100, Bańkowski Kacper 2 Ti - I m 4x100, Mikołaj Bogdanowicz 2 Tme -I m 4x100, Artur Saczuk 4 Tbo - I m szwedzka, Gabriel Orkiszewski 4 aTiw- I m szwedzka, Tymoteusz Łacinnik 2 Tmoz- I m szwedzka, Maciej Rzeźnicki 2 Tmoz- I m szwedzka , Kamil Rachwał 2 Tn- IV m olimpijska, Adrian Budasz 1 TmoG- IV m olimpijska, Oliwier Patrak 1 TmomP- IV m olimpijska, Filip Wójcik 1 TmomP- IVm olimpijska, Karol Kundzicz 1 TmomP-VII m szwedzka, Daniel Sikora 1 TmomP -VII m szwedzka, Kacper Wieczorek 1 TmomP -VII m szwedzka, Szymon Pawlikiewicz 1 TlimP- VII m szwedzka, Artur Prokopczuk 1 TlimP -VII m szwedzka.

Gratulujemy osiągniętych wyników sportowych i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Śliwińska i Jolanta Halicka.