CHRZEST MORSKI KLAS PIERWSZYCH!

11 września 2019 roku w piękny słoneczny dzień Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Edukacji Morskiej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej dokonali obrządku chrztu morskiego klas pierwszych. Zaszczytu dostąpiły klasy 1 TnG, 1TnP, 1TmoG, 1TmomP, 1TlimP wraz z wychowawcami. Jak przystało na chrzest, odbył się on w morskim plenerze na plaży w Łukęcinie. Wszyscy przeszli przygotowane przez Neptuna konkurencje wzorcowo. Neptun, Król wszystkich mórz i oceanów, wiadomym uczynił wszem i każdemu z osobna komu o tem wiedzieć należy, że wszyscy otrzymali zdolność do żeglugi i obowiązek czcić honor ucznia ZCEMiP i nieść pomoc bliźniemu w każdej potrzebie i po wszelkie czasy. A Jego małżonka słodkościami wszystkich obdarowała. Pogoda dopisała, humory również.

J.Halicka i D.Śliwińska