Klasy wojskowe na wycieczce w pięknym Wrocławiu

Miasto urzekło nas dbałością w łączeniu historii i nowoczesności. Imponuje ilością odrestaurowanych obiektów sakralnych, mostów. kamienic. Umiejętnością architektonicznego łączenia historii z nowoczesnością. Atrakcyjną nowością w szybkiej komunikacji są rewelacyjne hulajnogi, które zostawić można w dowolnym miejscu centrum Wrocławia. W Hydropolis, Interaktywnym Centrum Nauki o Wodzie, staliśmy się wodnymi ekspertami. Pogłębialiśmy te wiedzę również wieczorem badając nasze umiejętności w Aquaparku. Intensywnie spędziliśmy czas w Akademii Wojsk Lądowych, gdzie obserwowaliśmy studentów podczas zajęć na symulatorach, w terenie, w hali sportowej.

Wycieczka piękna, intensywna, zdecydowanie za krótka.