Świetne wyniki w koszykówce chłopców

PIERWSZY MECZ - PIERWSZA WYGRANA
13 listopada 2018 r. rozegraliśmy pierwszy w tym sezonie mecz koszykówki chłopców w ramach Mistrzostw Szczecina.
W meczu zagrali:
Michał Herka z klasy 4 Tn, Kacper Sosnowski z klasy 4 Tm, Marcel Strzykała z klasy 4 Tiw, Nikodem Garsztka  i Jakub Grabski z klasy 3 Tn, Daniel Jackowski z klasy 2 Tbom, Jakub Gołaś z klasy 2 Tme, Eryk Bajkowski z klasy 1 Tbom oraz Maksymilian Prędkiewicz z klasy 1 Tme. Olaf Michalczyk z klasy 2 Tn pomagał przy stoliku sędziowskim.
Wszyscy walnie przyczynili się do pokonania Zespołu Szkół Łączności wynikiem 84 do 36.

DRUGI MECZ - DRUGA WYGRANA (27 listopada 2018 r.)
Tym razem pokonaliśmy, po zaciętej walce, reprezentację Liceum Ogólnokształcącego nr 5 wynikiem 51 do 50.
Do sukcesu przyczynili się:

Michał Herka z klasy 4 Tn, Marcel Strzykała z klasy 4 Tiw, Nikodem Garsztka  i Jakub Grabski z klasy 3 Tn, Michał Redziak z klasy 3 Tme, Daniel Jackowski z klasy 2 Tbom, Jakub Gołaś z klasy 2 Tme, Eryk Bajkowski z klasy 1 Tbom oraz Maksymilian Prędkiewicz i Aleksander Kacprzyk z klasy 1 Tme. Olaf Michalczyk z klasy 2 Tn wspomagał kolegów z ławki rezerwowych. Świetnie, przy stoliku sędziowskim, spisała się Agata Gawron z klasy 4 Tiw.