Po ślubowaniu...

11 października 2018 roku w hali sportowej ZCEMiP odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Do naszego szkolnego grona dołączyli uczniowie klas pierwszych Technikum Morskiego i Politechnicznego - 1Tiw, 1Ti, 1Tn, 1Tmoż, 1Tbom, 1Tme.
Imprezę uświetniła obecność znakomitych gości, przedstawicieli nauki i oświaty oraz rodziców, którzy życzyli pierwszoklasistom sukcesów i satysfakcji z wyboru szkoły.
Ślubowanie na sztandar szkoły przyjęły od naszych kolegów pani dyrektor Elżbieta Moskal i pani dyrektor Joanna Grębosz - Cichocka.
Uroczystość uatrakcyjniły występy szkolnej grupy teatralnej VITA-MINA oraz pokaz musztry wojskowej.