Powrót uczniów ZCEMiP ze słonecznej Hiszpanii

Uczniowie klas informatycznych ZCEMiP wraz z opiekunami: Panią Dyrektor Elżbietą Moskal, Panią Edytą Antkowiak-Szadkowską i Panem Mariuszem Szadkowskim realizowali staże zawodowe w ramach projektu Erasmus+ w Hiszpanii. W firmach informatycznych w Grenadzie zdobywali dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Ten trzy tygodniowy projekt obejmował nie tylko pracę, ale również poznawanie Hiszpanii, jej kultury, sztuki i niewątpliwych walorów turystycznych.

Projekt Erasmus+ to nie tylko staże uczniów ale także wizyty studyjne pedagogów. Pani Dyrektor Elżbieta Moskal, Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska i Pan Mariusz Szadkowski mieli okazję podglądać pracę i rozwiązania organizacyjne hiszpańskich szkół. Wszędzie byli mile przyjmowani i z każdej ze szkół wynieśli inne doświadczenia, które w przyszłości wykorzystają we własnej pracy.