2012.12.20 - Małgosia Wałach zajęła II miejsce na festiwalu piosenki bożonarodzeniowej

Małgosia Wałach - uczennica klasy drugiej 2Ti wyśpiewała II miejsce podczas  Festiwalu Piosenki  Bożonarodzeniowej, który odbył się 20 grudnia 2013r. Wykonała pieśń "W ubogiej stajence". Niepowtarzalne wykonanie utworu  możemy wysłuchać i obejrzeć pod adresem www.facebook.com/photo.pl.

Na co dzień Małgosia Wałach pracuje pod kierunkiem Pani Marii Bojarskiej.
W dniu 07 stycznia 2013 r.  wszyscy laureaci XIV Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej wystąpią na koncercie galowym, podczas którego nastąpi wręczenie dyplomów i nagród oraz wspólne wykonanie pieśni finałowej. Impreza odbędzie się w namiocie Opery przy ul. Energetyków 40 .