6.09.2018 Zawody sportowo-obronne klas mundurowych

Zwycięstwo reprezentacji ZCEMiP w wojewódzkim etapie zawodów sportowo-obronnych klas mundurowych. 10 osobowa reprezentacja szkoły przez cały dzień zmagała się z zadaniami postawionymi przez organizatorów zawodów – częściowe rozkładanie i składanie karabinka Beryl, strzelanie z kbs 25m, rzut granatem RG-42 na celność i marszobieg z zadaniami na dystansie 5 km. Zawody bardzo trudne zarówno pod względem technicznym jaki fizycznym udało nam się wygrać dzięki czemu uzyskaliśmy prawo do reprezentowania województwa na IV Ogólnopolskim Zlocie Klas Mundurowych w Żaganiu. Nasz kapitan Hubert Małolepszy został królem strzelców 100/100 pkt – uczniów którzy uzyskali maksymalny wynik było jeszcze kilku (w naszej drużynie Aleksandra Niedźwiecka oraz Marcel Szelągiewicz) jednak skupienie Huberta było najlepsze, za ten wyczyn Szef Sztabu Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego nagrodził naszego kapitana pamiątkowym medalem „coinem”.