Szanty podczas pikniku 19.05.2018 w Rzeplinie

Zespół szantowy HARPUNNIK w składzie Malwina Głuszko, Katarzyna Dończyk, Bartosz Zaborowski, Jacek Gawron, Gabriel Orkiszewski, Michał Marcinkowski z ZCEMiP miał zaszczyt wystąpić w dniu 19 maja podczas pikniku w Rzeplinie. Grupa wystąpiła na specjalne zaproszenie Stowarzyszenia "Nie ma mocnych" z repertuarem pieśni morskich tzw. szant i piosenek okołomorskich. Pani Dyrektor Elżbieta Moskal opowiedziała o szkole i kierunkach na jakie zapraszamy młodzież z całego regionu, a uczniowie o szantach i ich historii. Mogliśmy posłuchać również w szantach zespół Puerto Rico. Opiekunem zespołu jest Pani Edyta Antkowiak-Szadkowska nauczyciel ZCEMiP.  Dziękujemy organizatorom za zaproszenie:)