Your IP: 54.196.86.89
Dziś jest: 2018-05-24

11 kwietnia na olimpijskim basenie SDS w Szczecinie odbyła się impreza pod nazwą: „Przedostatnie w historii Amatorskie Mistrzostwa Klas Dotychczasowego Gimnazjum i Szkół Średnich o Puchar Dyrektora ZCEMiP”.
Organizatorem imprezy była Nasza Szkoła.
W zawodach uczestniczyło 148 uczniów ze szczecińskich szkół podstawowych (z oddziałami gimnazjalnymi) i ponadpodstawowych.
Poza ogromnym sukcesem organizacyjnym, osiągnęliśmy również wspaniały wynik sportowy.
Złotymi finalistami zostali: Artur Saczuk w stylu dowolnym oraz sztafeta 4 x 50 m w stylu dowolnym w składzie: Artur Saczuk, Rafał Saczuk, Albert Rosiak, Jakub Ziarkiewicz.
Srebrny medal zdobyli: Agata Gawron i Rafał Saczuk w stylu dowolnym oraz Albert Rosiak w stylu motylkowym.
Brąz wywalczyła Aleksandra Zioło.
Poza tym w zawodach  startowali: Kacper Maryś, Maciej Rychliński, Jakub Jaszewski, Damian Rodinger, Tomasz Harmoza, Gabriel Orkiszewski.
Dziękujemy Pani Dyrektor Elżbiecie Moskal oraz licznym sponsorom za przygotowanie wspaniałych nagród rzeczowych, a panom Przemysławowi Sztolcmanowi, Tomaszowi Jechnie i Sławomirowi Gierewicz za wzorowe przeprowadzenie zawodów.