Studniówka w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

Uwaga wiadomość dnia!

Wczoraj,  to jest w piątek 2 lutego 2018 r. o godzinie 17.00  w restauracji Pod Aniołem, rozpoczęła się  najbardziej kameralna studniówka w Szczecinie. Gospodarzami uroczystości byli słuchacze klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  w Zachodniopomorskim  Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie. Studniówka ta przejdzie do historii naszej szkoły, a może nawet i Szczecina,  jako najbardziej kameralna,  gdyż uczestniczyło w niej tylko 21 osób, słuchaczy i nauczycieli. Potwierdziła się jednak teoria, że małe jest piękne, gdyż wszyscy uczestnicy imprezy bawili się doskonale. Słuchacze od grona pedagogicznego uzyskali zapewnienie w składanych życzeniach, że dołożą wszelkich starań aby dobrze przygotować ich do matury a słuchacze obiecali, że przez te ostatnie 100 dni do matury zdobywanie wiedzy będzie dla nich najważniejsze. Po ośmiu godzinach szampańskiej zabawy udaliśmy się do swoich domów i będziemy teraz z niecierpliwością czekać, czy życzenia dla słuchaczy się spełnią.