Zakończenie rozgrywek w piłce ręcznej.

W poniedziałek 08 stycznia zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Miasta Szczecin.Nasza reprezentacja w ostatnim meczu sezonu w fantastycznym spotkaniu pokonała drużynę Liceum nr 2 wynikiem 22:6. Piłkarze ręczni naszej szkoły to uczniowie z następujących klas: Mateusz Walkowiak kl.4Tiw, Patryk Joński kl.3Tmo, Aleksander Kulbacki kl.2Tn, Damian Drążek kl.2Tiw, Oskar Woraczek kl.1Tmo, Mateusz Cyran kl.1Tż, Daniel Adamczyk kl.1Tż, Dastin Kosior kl.3Tmo, Wojciech Wesoły kl.1Tmo, Filip Malanowski kl.2Tn, Darek Łobik kl.1Tż, Przemysław Fenske kl.1Tbom, Dawid Kwiatkowski kl.4Tmo. Rozgrywki nasz zespół ukończył na piątym miejscu w tabeli szkół szczecińskich.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękuję za sportowego ducha walki i grę fair-play.Gratuluję wyniku.

Nauczyciel wychowania fizycznego Jolanta Halicka.