Mikołajkowy Turniej Gier Komputerowych za nami

W piątek (08.12.2017r.) w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Konkurs Gier Komputerowych. Do udziału zgłosiło się 36 uczniów ze szczecińskich gimnazjów i podstawówek.

Konkursowicze toczyli bój o nagrody oraz zwiedzali gmach szkoły i pracownie na warsztatach szkolnych pod czujnym okiem panów Leszka Gawła i Sławka Gierewicza.

Nad przebiegiem całego konkursu czuwali nauczyciele: Panie Marzena Rodziewicz, Elżbieta Wołoszyn, Anita Sarna i Izabela Malinowska. Nieoceniona była też obecność pana Sebastiana Kotowicza, który dbał o sprawność komputerów i sieci internetowej.

Imprezę prowadzili uczniowie klas mechanika okrętowego : Patryk Joński i Łukasz Sznycer - 3tmo, Justyna Paluch, Nikodem Wassielewski, Wojtek Wesoły, Kacper Prusiewicz, Eryk Grzybek, Jakub Tokarzewski - 1tmo.

Konkurs przebiegał w gorącej atmosferze. Trójka najlepszych graczy, nagrodzonych prezentami od Mikołaja to :

I miejsce Michał Kamiński - GM nr 43,

II miejsce Adam Zdrojewski - GM Sportowe nr 1,

III miejsce Dominik Rutkowski – SP nr 18.

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim graczom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok na kolejną edycję turnieju.